Print pagina

Adresgegevens 

Bezoekadres Nederland:            
VDL Containersystemen bv
Industrieweg 21   
5527 AJ  Hapert  
T: +31(0)497 - 38 70 50
F: +31(0)497 - 38 68 55
E: info@vdlcontainersyst.nl
 

VDL Containersysteme GmbH         
Contact verkoop in Duitsland:
Michael Friedt
T: +49(0)163 - 807 69 27

E: m.friedt@vdlcontainersyst.nl

 
 
 
Postadres:
VDL Containersystemen bv
Postbus 99
5527 ZH  Hapert
 

 

 

Kamer van Koophandel Eindhoven 22029726

Verkoopteam 

Algemeen Directeur:
Frans van Dommelen
T: +31(0)497 - 387050   
  
Container afzetsystemen: Spreaders:
Verkoop Directeur:
Dik Willekes                
T: +31(0)6 - 21891232
sales@vdlcontainersyst.nl
(Verkoop Noord-, Midden Nederland + UK)

Verkoop:
Pieter Verdonschot 
T: +31(0)6 - 29591131  
p.verdonschot@vdlcontainersyst.nl

Sales Manager:
Peter Timmermans       
T: +31(0)6 - 21891231
p.timmermans@vdlcontainersyst.nl
(Verkoop Zuid Nederland + België)
Verkoop:
Bart Roefs              
T: +31(0)6 - 10383329  
b.roefs@vdlcontainersyst.nl
Export Manager:
Roland v/d Waerden     
T: +31(0)6 - 21891220
r.vdwaerden@vdlcontainersyst.nl

Account Manager:
Maarten Mooren          
T: +31(0)6 - 21891114
m.mooren@vdlcontainersyst.nl
Spareparts:
rechtstreeks bestellen en prijs opvragen:
spareparts@vdlcontainersyst.nl
F: +31(0)497 - 385211

Sales Support:
Stef de Swart                
T: +31(0)497 - 387050
sales@vdlcontainersyst.nl

 
Service & After Sales:
Cor Bruininx                
T: +31(0)497 - 387050
c.bruininx@vdlcontainersyst.nl

                    

Air photo VDL Containersystemen
Luchtfoto VDL Containersystemen